• +48 22 620 70 75
    +48 695 390 124
  • ul. A. Dygasińskiego 9,
    01-603 Warszawa, Polska

O kancelarii

Kancelaria istnieje na rynku ponad 20 lat - została założona 1 marca 1992 roku przez Krystynę Gregorowicz-Ziembę oraz Janusza Krakowiaka. W 2007 roku do grona wspólników dołączył Krzysztof Gąsiorowski. Obecnie, w związku z zakończeniem współpracy z Januszem Krakowiakiem, kancelaria działa pod firmą Gregorowicz-Ziemba, Gąsiorowski Kancelaria Prawna sp.j.

Oferujemy kompleksowe doradztwo prawne, oparte zarówno na doświadczeniu i wiedzy prawnej, jak i na znajomości zagadnień biznesowych oraz dobrym rozpoznaniu potrzeb naszych Klientów. Z uwagi na powyższe atuty jaki i na wysoką jakość naszych usług oraz ich cenę jesteśmy alternatywą dla dużych międzynarodowych kancelarii prawnych.

Wśród obsługiwanych przez Kancelarię przedsiębiorstw są firmy na różnych etapach rozwoju: zarówno firmy rozpoczynające działalność, przedsiębiorstwa średniej wielkości, jak i międzynarodowe korporacje i ich polskie oddziały.

Kancelaria odnotowywana jest w rankingach - "Rzeczypospolitej", Gazety Prawnej, Home & Market, a także w biuletynach branżowych, w tym magazynie Business Center Club.

Nasze cele. Filozofia działania

Celem naszej Kancelarii jest bycie zaufanym doradcą prawnym Klienta, świadczącym najwyższej jakości usługi prawne, poparte znakomitymi kompetencjami oraz wysokimi standardami współpracy. Chcemy być partnerem, który oferuje Klientowi poczucie bezpieczeństwa oraz daje zapewnienie, iż każde wyzwanie w działalności biznesowej, jaką prowadzi Klient jest również wyzwaniem dla Kancelarii.

Takie podejście, wypracowane po latach doświadczeń, umożliwia połączenie sposobu pracy wewnętrznego prawnika zatrudnionego w danej korporacji z wszystkimi zaletami, jakie wiążą się z pozyskaniem zewnętrznej obsługi prawnej.

  • Współpracujemy na zasadach partnerskiego i bezpośredniego kontaktu z Klientem, nieograniczonego korporacyjnymi procedurami - dobra komunikacja i dbałość o relacje z Klientem pozwalają nam szerzej spojrzeć na problem, który został powierzony naszym prawnikom do rozwiązania.
  • Nasze rozwiązania łączą w sobie doskonałą znajomość prawa, innowacyjność i wysoką jakość obsługi.
  • Przykładamy wagę do jak najlepszego poznania problemu biznesowego, bardzo dobrej znajomości specyfiki działalności Klienta oraz efektywnej komunikacji. Dzięki takiemu podejściu zapewniamy rozwiązania możliwe do zastosowania w praktyce i dostosowane do konkretnej sytuacji.
  • Dbamy o terminowość i rzetelność na równi z dbałością o najwyższą jakość. Przykładamy również wiele uwagi do tego, aby powierzone nam przez Klientów zadania realizować z największym zaangażowaniem.
  • W toku współpracy chętnie poszerzamy naszą wiedzę w zakresie specyfiki działalności biznesowej naszych Klientów, ale także dbamy o bieżące informowanie naszych Klientów o kluczowych zmianach w prawie, powstających projektach aktów prawnych czy nowym orzecznictwie, które mogą mieć istotny wpływ na ich bieżącą działalność czy przyszłe plany biznesowe.