16.01.2023 | Michał Szymczyk

Szkolenie – prawne aspekty tworzenie i funkcjonowania startupów oraz procesu investycyjnego VC – Shesnnovation Academy.

Działalność szkoleniowa – chwalimy się! 🎉

15 stycznia 2023 r. w ramach programu dla studentek, doktorantek i absolwentek kierunków technicznych i ścisłych, ale także do wszystkich innych kobiet, które chcą założyć własny start-up technologiczny Shesnnovation Academy, organizowanego przez Perspektywy Woman in Tech, adw. Michał Szymczyk poprowadził szkolenie z zakresu prawnych aspektów tworzenia i funkcjonowania startupów oraz procesu inwestycyjnego VC.

Atmosfera w trakcie spotkania fantastyczna, a uczestniczki zainteresowane tematem – sama przyjemność w prowadzeniu takich zajęć.

W trakcie szkolenia omówiliśmy różne formy prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce, standardy rynkowe dotyczące tworzenia postanowień umów inwestycyjnych w procesie VC. Szkoleniu towarzyszyła interesująca dyskusja, a kwestie takie jak klauzule „drag-along” wzbudzały wiele emocji.

Dziękujemy za zaproszenie Kancelarii do uczestnictwa w IV. edycji programu Shesnnovation Academy.

Uczestniczkom programu życzymy powodzenia i samych sukcesów. Mamy ogromną nadzieję, że przekazana wiedza okaże się przydatna i jesteśmy przekonani, że już wkrótce usłyszymy o Was i Waszych pomysłach w szerokim świecie! 👍

A jeżeli Wy jesteście zainteresowani naszymi usługami – poprowadzeniem szkolenia lub wsparciem w prowadzeniu i rozwoju startupu, to śmiało zapraszamy do kontaktu.

Przeczytaj również